Wydarzenia


Wodociągi Miasta Krakowa uczestnicząc w wydarzeniach organizowanych na terenie miasta, informują i edukują na temat „dobrej wody prosto z kranu”.  W czasie eventów na naszym stoisku można nie tylko delektować się kranowianką serwowaną z roll-baru, ale także uzyskać informacje o jej pochodzeniu, składzie mineralnym i metodach uzdatniania. Organizowane są również konkursy i zabawy dla najmłodszych, związane z tematyką ekologiczną.
 
Mobilny bar z dobrą wodą prosto z kranu.  Wnętrze budynku. Kobieta z trójką dzieci siedzi przy stoliku, na nim są kolorowe kartki i kredki.
 
Dużą popularnością wśród uczestników miejskich wydarzeń cieszy się mobilne laboratorium, które jest stałym elementem stoiska Wodociągów Miasta Krakowa. Odbywają się też wystąpienia, wykłady i prezentacje, podczas których nasi eksperci wyjaśniają, dlaczego warto pić wodę prosto z kranu.
 
Wodociągi Miasta Krakowa podejmują również własne inicjatywy. „Festiwal Wody”, czy obchody „Światowego Dnia Wody” to wydarzenia, które już na stałe wpisały się w nasze kalendarium i zostały bardzo ciepło przyjęte przez krakowian.
 
Dzieci i dorośli patrzą na pokazy prowadzone przez osoby w białych fartuchach i kolorowych perukach.  Kobieta w niebieskiej koszulce wyciąga rękę do dwóch dziewczynek. Na stole ulotki.