ZOBACZ JAK POWSTAJE WODA

Zobacz jak powstaje woda – możliwość  zwiedzenia Zakładu Uzdatniania Wody „Rudawa” w ramach Gry Miejskiej: zanim woda stanie się legendą!

Zapraszamy wszystkich biorących udział w grze miejskiej do jednego z naszych Zakładów Uzdatniania Wody: „Rudawa”.

DZIEŃ OTWARTY ODBĘDZIE SIĘ W SOBOTĘ 23 SIERPNIA 2014 GODZ. 10:00 (ZWIEDZANIE POTRWA OK. 1,5 GODZINY). ADRES:  FILTROWA 1, KRAKÓW


Zapisać się można wysyłając zgłoszenie na Adres gry, podczas Dyżuru lub telefonicznie pod numerem 519 326 986 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00). O zapisie decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji na stronie: www.woda.edu.pl/krakow_wydarzenia_towarzyszace

Gra Miejska – zanim woda stanie się legendą!

Weź udział w grze miejskiej i uratuj Kraków!

W grze możesz wziąć udział w dowolnym czasie w okresie wakacji, czyli od 1. Lipca do 31. sierpnia Sam decydujesz, kiedy dołączyć do gry i jaki czas chcesz poświęcić na rozwiązanie zagadki znikającej wody.

Na czym polega gra?

Zadaniem uczestników gry jest zebranie do „książeczki wodnej” jak największej liczby pieczątek, otrzymywanych po wykonaniu zadania w wyznaczonych punktach, wykonaniu zadań dodatkowych oraz za udział w wydarzeniach towarzyszących. W niektórych punktach ukryte są literki; zebranie ich wszystkich i ułożenie hasła pozwoli na odkrycie najpilniej strzeżonej tajemnicy Krakowa oraz zdobycie dodatkowych punktów w grze. Wśród osób, które zdobędą największą ilość punktów zostaną rozlosowane nagrody, które wręczymy 12 września w Kinie Paradox.

Szczegółowe informacje o grze, instrukcja jak grać, pełen regulamin gry oraz wykaz poszczególnych miejscówek znajdują się na stronie www.woda.edu.pl/krakow. Są one dostępne na stronie projektu w zakładce „zadania dodatkowe”. Książeczka wodna dostępna będzie do pobrania we wszystkich punktach gry.

fanpage: www.facebook.com/zanimwoda KsiążeczkaUlotka

Artykuł o grze miejskiej

Dodano w dniu 17/07/2014