Wyzwanie 30 dni picia kranowianki – edycja letnia

Chcesz pić więcej wody i żyć bardziej ekologicznie, bez używania plastiku? Podejmij z Wodociągami Miasta Krakowa wyzwanie 30 dni picia kranowianki. Lipiec, jako światowy miesiąc bez plastiku, to idealny moment, żeby rozpocząć działanie i sięgnąć po dobrą wodę prosto z kranu.
 
Jesienią zeszłego roku po raz pierwszy podjęliśmy wyzwanie 30 dni picia kranowianki. Osiem szklanek wody z kranu codziennie – z początku brzmiało jak nie lada wyczyn. Z każdym kolejnym tygodniem przynosiło jednak widoczne efekty. Poprawa metabolizmu, zwiększona kreatywność, czy po prostu lepsze samopoczucie – to tylko kilka korzyści płynących z systematycznego nawadniania organizmu, a jest ich zdecydowanie więcej.

   
 
W edycji letniej podwajamy stawkę i poza piciem kranowianki przez 30 dni rezygnujemy również z plastiku. Coraz bardziej toniemy w plastikowych odpadach. Dlatego każde ograniczenie ich użycia jest małą cegiełką budującą przyszłość naszych pokoleń. Z nową energią i zapałem sięgamy więc po nasze ekobidony, szklanki, dzbanki, napełniamy je kranowianką i podejmujemy wyzwanie. Naszym celem jest wypijanie 2 litrów wody każdego dnia. Chcąc się w pełni zmotywować do działania, zaglądajcie na naszego Facebooka i Instagrama. W naszych mediach społecznościowych znajdziecie specjalnie przygotowane plansze do codziennego monitorowania ilości spożytej wody.
 
Dołączcie do nas, odbierzcie swój eko-bidon i pijcie kranowiankę. Każdego dnia.

Dodano w dniu 18/08/2021