Wodociągi Krakowskie na Światowym Dniu Serca

W  niedzielę 24 września odbędzie się już osiemnasty Światowy Dzień Serca – w tym roku pod hasłem Power Your Heart – Naładuj swoje serce! Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Krakowa – Jacek Majchrowski.

W godzinach od 10:00 do 17:00 na Rynku Głównym w Krakowie od  strony Wieży Ratuszowej, będzie się sporo działo. W programie wydarzenia zaplanowano m.in. bezpłatne badania dla krakowian, porady kardiologów, kardiochirurgów i dietetyków. Na scenie wystąpią krakowscy artyści m.in.: Marta Bizoń, Anna Szałapak, Zespół Andrusy.

Na stoisku Wodociągów Krakowskich czekamy na Państwa z „Dobrą wodą prosto z kranu”,  a także informacjami o jakości wody, sposobach jej uzdatniania oraz wpływie wody na nasze zdrowie. Zapraszamy również po informacje dotyczące funkcjonowania Spółki oraz infrastruktury wodociągowo-kanalizacyjnej.

W naszym mobilnym laboratorium będzie można nie tylko oddać próbkę wody przyniesionej do badania, ale także obejrzeć „Wodne eksperymenty” i przekonać się na  własne oczy jak wyglądają bakterie. Nasze laborantki wyjaśnią także jakim badaniom podlega woda i  jakie wskaźniki są mierzone.

Zapraszamy!
 

Dodano w dniu 22/09/2017