„W Krakowie dobra woda prosto z kranu w twojej szkole!” – II edycja programu

W pierwszym etapie przedsięwzięcia „W Krakowie dobra woda prosto z kranu w Twojej szkole!” zamontowaliśmy 50 pitników! Dziś rusza II edycja, do której zapraszamy szkoły samorządowe zaopatrywane w wodę przez Wodociągi Miasta Krakowa i wpisane do rejestru Szkół i Placówek Oświatowych Miasta Krakowa. 

W ramach prowadzonej od 2013 roku przez Wodociągi Miasta Krakowa kampanii „W Krakowie dobra woda prosto z kranu”, w maju 2017 roku ruszyliśmy z przedsięwzięciem „W Krakowie dobra woda prosto z kranu w Twojej szkole!” pod honorowym patronatem Jacka Majchrowskiego Prezydenta Miasta Krakowa. W program zaangażowało się wiele szkól, które postanowiły zapewnić uczniom stały, komfortowy, higieniczny i bezpieczny dostęp do wody pitnej. W ramach pierwszego etapu zamontowaliśmy 50 pitników. Dzięki zainstalowanym urządzeniom dzieci mogą sięgać w każdej chwili po wodę, która jest zdecydowanie zdrowsza niż kolorowe napoje gazowane. Zachęcamy kolejne szkoły do przyłączania się do akcji. Nabór w ramach drugiej edycji przedsiewzięcia będzie trwał do dnia 9 lutego 2018 r.  

Szczegółowe informacje znajdą Państwo również na naszej głównej stronie www.wodociagi.krakow.pl w zakładce Edukacja Ekologiczna/Kampania/kampania-w-twojej-szkole

Dodano w dniu 31/01/2018