​Kranowianka na Forum Seniora

Jedna szklanka wody dziennie wystarczy! Woda kupiona w sklepie jest lepsza! Te i inne mity, obali już 21 kwietnia na wirtualnym Forum Seniora nasz ekspert Tadeusz Bochnia. Serdecznie zapraszamy! Forum Seniora startuje o 10.00.

Nie mogło nas zabraknąć na konferencji poruszającej ważny temat zdrowia i bezpieczeństwa osób starszych. Każdego dnia dostarczamy mieszkańcom Krakowa wodę najwyższej jakości - bezpieczną i zdrową, która znajduje się w światowej czołówce wód dostarczanych przez zakłady uzdatniania wody. 

W październiku 2020 roku rozpoczęliśmy kampanię informacyjną skierowaną do osób starszych pod hasłem: „Na zdrowie. Seniorze pij kranowiankę!”. Stąd nasza obecność na zbliżającym się wielkimi krokami Forum Seniora.
Seniorzy to grupa szczególnie narażona na ryzyko odwodnienia. Dlatego poprzez naszą kampanię i udział w Forum chcemy zwrócić uwagę osób starszych na potrzebę regularnego picia wody. Odpowiednie nawodnienie organizmu ma kluczowe znaczenie dla zdrowia, kondycji fizycznej i umysłowej!

Systematyczne picie wody to naturalny i najprostszy sposób nawodnienia organizmu. Nie tylko skutecznie gasi pragnienie, ale także wpływa pozytywnie na nasze zdrowie i samopoczucie. Dlatego warto mieć pod ręką szklankę lub bidon. Po wodę nie musisz wychodzić z domu. Po prostu odkręcasz kran i pijesz kranówkę. Każdego dnia!

Dowiedzcie się więcej o krakowskiej krakowiance na Forum Seniora!

Link do informacji organizatora wydarzenia dostępny tutaj  Forum Seniora

Dodano w dniu 16/04/2021