19. Cracovia Maraton z kranowianką


Byliśmy Partnerem 19. Cracovia Maraton – w dobrym klimacie. Głównym celem wydarzenia było ograniczenie do minimum plastikowych butelek z wodą.

Podczas tej dwudniowej sportowej imprezy dbaliśmy o odpowiednie nawodnienie uczestników.

W sobotnim Mini Maratonie oraz Maratonie na rolkach uczestnicy korzystali z wody z beczkowozów znajdujących się na mecie.
Podczas niedzielnego maratonu dbaliśmy o odpowiednie nawodnienie zawodników na ośmiu punktach. Dzięki nowoczesnym nalewakom podłączonym bezpośrednio do naszych hydrantów udało się w szybkim tempie napełniać kubeczki z wodą. Dzięki temu wszyscy biegacze mieli dostęp do kranowianki.
W biegach  brali udział również zawodnicy z naszej drużyny ,,Biegamy z kranowianką”.


 
ręka trzymająca kubek z wodą

Każdy z nich miał swój indywidualny sukces, a jeden z biegaczy zdobył trzecie miejsce w swojej kategorii biegowej podczas Mini Maratonu.

W całość imprezy zaangażowani byli także nasi pracownicy, począwszy od zapewnienia wody na trasie, pomocy przy koordynacji wybranych punktów odżywiania/odświeżania, na kibicowaniu skończywszy! Nie zabrakło też naszej wodociągowej kropelki, która wzbudzała wiele pozytywnych emocji i dopingowała maratończyków.
 
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w to ogromne przedsięwzięcie, a wszystkim biegaczom, bez względu na wynik gratulujemy!!!

 

Dodano w dniu 25/04/2022