XII OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA PR W SAMORZĄDZIE I ADMINISTRACJI PAŃSTWOWEJ18 Maj 2015r.

W dniach 13-15 maja 2015r., w murach Muzeum Historycznego Miasta Krakowa, w Pałacu Krzysztofory odbyła się XII Ogólnopolska Konferencja PR w Samorządzie i Administracji Państwowej. Celem konferencji było przede wszystkim zapoznanie przedstawicieli jednostek terytorialnych i samorządowych z aktualną sytuacją w obszarze Komunikacji Społecznej, marketingu i promocji. Program konferencji dostosowany był do potrzeb rynkowych i wyzwań w obszarze Komunikacji Społecznej.

W tym roku motywem przewodnim było: ,, Miasto – bohater wydarzeń’’ Organizatorem konferencji była  Grupa  PRC we współpracy z miastem Kraków, które było gospodarzem wydarzenia i Wodociągami Krakowskimi.

W drugim dniu konferencji z wykładem, którego tematem była ,, Dobra woda prosto z kranu ‘’ jako przykład promocji świadczeń usług o wysokich standardach w realizacji zadania własnego Gminy Kraków, wystąpił dr Tadeusz Bochnia – z-ca Dyrektora Produkcji MPWiK S.A. W świetle prowadzonej przez Wodociągi Krakowskie kampanii ,, Dobra woda prosto z kranu ‘’  zwrócił on uwagę na wysoką jakość krakowskiej wody kranowej, spełniającej wymagania zarówno krajowe jak i europejskie oraz możliwość jej picia z kranu bez uprzedniego przegotowania.

Po wykładzie dr Tadeusz Bochnia wraz z innymi przedstawicielami zaprzyjaźnionych wodociągów wziął udział w panelu dyskusyjnym, którego tematem było ‘’ Wodociągi namawiają do picia wody z kranu. Jak przekonać niezdecydowanych ‘’.