W Krakowie dobra woda prosto z kranu w Twojej szkole!9 Maj 2017r.

4 maja ruszył nabór do Programu „W Krakowie dobra woda prosto z kranu w Twojej szkole!”

W ramach prowadzonej od 2013 r. kampanii „W Krakowie dobra woda prosto z kranu”, 4 maja ruszył nabór do Programu „W Krakowie dobra woda prosto z kranu w Twojej szkole!”, objętego honorowym patronatem Pana Jacka Majchrowskiego Prezydenta Miasta Krakowa.

Program przewiduje montaż pitników w szkołach samorządowych, zaopatrywanych w wodę przez Wodociągi Krakowskie. Pitniki to urządzenia umożliwiające uczniom łatwy, szybki, higieniczny i bezpieczny dostęp do wody pitnej z sieci wodociągowej. Dzieci będą mogły sięgnąć po wodę, która jest zdecydowanie zdrowsza niż kolorowe napoje gazowane. Akcja przyczyni się również do kształtowania świadomych postaw proekologicznych dzieci i młodzieży.

 

Spółka od 2013 roku prowadzi kampanię informacyjną „W Krakowie Dobra Woda prosto z kranu”, adresowaną do wszystkich mieszkańców miasta, zachęcająca do picia nieprzegotowanej kranówki. Zawiera wartościowe substancje mineralne, m.in. wapń, magnez i potas, jest powszechnie dostępna i tania, a codzienne kontrole gwarantują jej bezpieczeństwo. W 2016 roku Europejskie Forum Jakości uznało wodę dostarczaną mieszkańcom Krakowa, produktem najwyższej jakości – nagradzając naszą Firmę Certyfikatem i Złotym Godłem QI Product.

 

 

Przyłącz się do Programu! Kształtuj świadomość proekologiczną dzieci i młodzieży w Krakowie.

Zapoznaj się ze szczegółami !

FB_PITNIK_DobraWODA_600x860_04-05-2017 kopia